Opigno group manager (8.x-1.11) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
