Opigno group manager (8.x-1.11) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Next
no: Neste

en: delete
no: slett

en: Manager
no: Grunnlegger

en: edit
no: rediger

en: Export
no: Eksport

en: Save
no: Lagre

en: add
no: legg til

en: Conditions
no: Betingelser

en: module
no: modul

en: update
no: oppdater

en: Group manager
no: Grunnlegger av gruppa

en: Duplicate
no: Dupliser

en: cancel
no: avbryt

en: Mandatory
no: Obligatorisk

en: Publish
no: Publiser

en: Status message
no: Statusmelding
