Opigno group manager (8.x-1.11) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: delete
ta: அழி

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: module
ta: மட்டு

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Status message
ta: நிலை செய்தி
