Opigno group manager (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Status message
jv: Status pesen
