Opigno group manager (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Status message
sr: Статусна порука
