Opigno group manager (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: delete
th: ลบ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: update
th: อัปเดต

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Status message
th: สถานะข้อความ
