Opigno group manager (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: delete
vi: xoá

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: edit
vi: sửa

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: add
vi: thêm

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: module
vi: môđun

en: update
vi: cập nhật

en: Group manager
vi: Điều hành nhóm

en: Mandatory
vi: Bắt buộc

en: Publish
vi: Xuất bản

en: close
vi: đóng

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
