Opigno group manager (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Conditions
mr: अटी

en: Publish
mr: प्रकाशित
