Opigno group manager (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: delete
tr: sil

en: Manager
tr: Yönetici

en: edit
tr: düzenle

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: add
tr: ekle

en: Conditions
tr: Koşullar

en: module
tr: eklenti

en: update
tr: güncelle

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: cancel
tr: iptal

en: Mandatory
tr: Zorunlu

en: Publish
tr: Yayınla

en: close
tr: kapat

en: Course
tr: Kurs

en: Status message
tr: Durum mesajı
