Opigno group manager (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Manager
ar: الإداري

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Conditions
ar: الشروط

en: module
ar: الوحدة

en: update
ar: حدّث

en: Mandatory
ar: إجباري

en: Publish
ar: انشر

en: close
ar: إغلاق

en: Status message
ar: رسالة الحالة
