Opigno group manager (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Next
da: Næste

en: delete
da: slet

en: Manager
da: Administrator

en: edit
da: redigér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: add
da: tilføj

en: Conditions
da: Vilkår

en: module
da: modul

en: update
da: opdatér

en: Group manager
da: Gruppeadministrator

en: Duplicate
da: Duplikér

en: cancel
da: fortryd

en: Mandatory
da: Påkrævet

en: Publish
da: Udgiv

en: modules
da: moduler

en: close
da: luk

en: delete link
da: slet link

en: Status message
da: Statusmeddelelse
