Opigno group manager (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: add
eu: gehitu

en: update
eu: eguneratu

en: Group manager
eu: Taldeko kudeatzailea

en: Publish
eu: Argitaratu

en: modules
eu: moduluak

en: Status message
eu: Mezu egoera
