Opigno group manager (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: delete
ja: 削除

en: Manager
ja: マネージャー

en: edit
ja: 編集

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Conditions
ja: 条件

en: module
ja: モジュール

en: Validate
ja: 確認

en: update
ja: 更新

en: Group manager
ja: グループマネージャー

en: Duplicate
ja: 複製

en: cancel
ja: キャンセル

en: Mandatory
ja: 必須

en: Publish
ja: 掲載

en: modules
ja: モジュール

en: close
ja: 閉じる

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
