Opigno group manager (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Next
hu: Következő

en: delete
hu: törlés

en: Manager
hu: Menedzser

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: add
hu: hozzáadás

en: Conditions
hu: Feltételek

en: module
hu: modul

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: update
hu: frissítés

en: Group manager
hu: Csoportkezelő

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: cancel
hu: mégsem

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Publish
hu: Közzététel

en: modules
hu: modulok

en: close
hu: bezárás

en: delete link
hu: hivatkozás törlése

en: Course
hu: Kurzus

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: confirm
hu: megerősít

en: Score:
hu: Pontszám:

en: Opigno Group Manager
hu: Opigno csoportkezelő

en: Add the group manager feature to the opigno instance.
hu: Csoportkezelő funkció bekapcsolása az Opigno rendszerben.

en: Opigno Group Content
hu: Opigno csoporttartalom

en: Opigno Group Link
hu: Opigno Csoport Hivatkozás

en: In the sills system
hu: A készségek rendszerben

en: Indicate if this module in the skills system.
hu: A modul része a készségek rendszernek.

en: Required activities
hu: Kötelező tevékenységek

en: The required activities of previous step
hu: Az előző lépés kötelező tevékenységei
