Opigno group manager (8.x-1.11) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
