Opigno Instructor-led Trainings (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Score
th: คะแนน

en: Owner
th: เจ้าของ
