Opigno Instructor-led Trainings (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Place
uk: Місце

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Score
uk: Вага

en: Owner
uk: Власник

en: Members
uk: Учасники

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Attendance
uk: Участь

en: Save attendances
uk: Зберегти відвідуваність
