Opigno Instructor-led Trainings (3.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Score
ca: Puntuació

en: Owner
ca: Propietari

en: Members
ca: Membres

en: Default image
ca: Imatge predeterminada
