Opigno Instructor-led Trainings (3.0.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Score
az: Hesab

en: Owner
az: Sahib

en: Default image
az: Defolt şəkil
