Opigno Instructor-led Trainings (3.0.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Place
tr: Yer

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Score
tr: Puan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Members
tr: Üyeler

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim

en: Opigno Calendar Event settings
tr: Opigno Takvim Etkinliği ayarları
