Opigno Instructor-led Trainings (3.0.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Owner
is: Eigandi

en: Members
is: Meðlimir
