Opigno Instructor-led Trainings (3.1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Place
bg: Място

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител
