Opigno Instructor-led Trainings (3.1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
