Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Score
ar: الدرجة

en: Owner
ar: المالك

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: UUID
ar: المعرف UUID
