Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
