Opigno Instructor-led Trainings (3.2.7) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Place
ta: இடம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Default image
ta: இயல்பான படம்
