Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Owner
sl: Lastnik
