Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar
