Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Place
ro: Loc

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Score
ro: Scor

en: Owner
ro: Proprietar

en: Members
ro: Membri

en: Default image
ro: Imagine implicită

en: Instructor-Led Training
ro: Instruire condusă de instructor

en: Score ILT entities
ro: Scor entități ILT

en: Instructor-Led Trainings
ro: Cursuri de formare susținute de instructor

en: Instructor-Led Trainings Results
ro: Rezultate cursuri conduse de un instructor

en: Manage and score ILT
ro: Gestionați și evaluați ILT

en: Lists Instructor-Led Trainings
ro: Liste de cursuri de formare conduse de instructori

en: Lists Instructor-Led Trainings Results
ro: Liste de rezultate ale cursurilor de formare conduse de instructori

en: Administer ILT entities
ro: Administrarea entităților ILT

en: View ILT entities
ro: Vizualizați entitățile ILT

en: Add ILT entities
ro: Adăugați entități ILT

en: Edit ILT entities
ro: Editați entitățile ILT

en: Delete ILT entities
ro: Ștergeți entitățile ILT

en: Administer ILT Result entities
ro: Administrați entități ILT Rezultate

en: View ILT Result entities
ro: Vizualizați entitățile Rezultate ILT

en: Add ILT Result entities
ro: Adăugați entități de rezultat ILT

en: Edit ILT Result entities
ro: Editați entitățile Rezultate ILT

en: Delete ILT Result entities
ro: Ștergeți entitățile Rezultate ILT

en: Instructor-Led Training Result
ro: Rezultate curs de formare susținut de instructor

en: Related training
ro: Training conex

en: Related calendar event
ro: Eveniment din calendar conex

en: Notified Members
ro: Membri notificați

en: Instructor-Led Trainings Settings
ro: Setările cursurilor de fomare susținute de instructor

en: Instructor-Led Trainings entity settings
ro: Setările entităților cursurilor de formare susținute de un instructor
