Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
