Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Place
mn: Байршил

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч
