Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
