Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Place
nl: Plaats

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Members
nl: Leden

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Attendance
nl: Opkomst

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Enter a user’s name or email
nl: Voer de naam of e-mail van een gebruiker in
