Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Place
pl: Miejsce

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Score
pl: Wynik

en: Owner
pl: Właściciel

en: Members
pl: Członkowie

en: Default image
pl: Domyślny obraz
