Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
