Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Place
da: Sted

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Score
da: Karakter

en: Owner
da: Ejer

en: Members
da: Medlemmer

en: Default image
da: Standardbillede

en: Attendance
da: Deltagelse

en: Attended
da: Deltog
