Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Place
hu: Hely

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Score
hu: Eredmény

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Members
hu: Tagok

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Attendance
hu: Részvétel

en: Attended
hu: Részt vett

en: The end date cannot be before the start date
hu: A végdátum nem lehet korábbi, mint a kezdő dátum

en: Opigno Calendar Event settings
hu: Opigno naptáresemény beállítások

en: Embedded widget option
hu: Beágyazott felületi elem beállításai

en: Back to training homepage
hu: Vissza a képzés nyitóoldalára
