Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Place
my: နေရာ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ
