Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.8) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Owner
hy: Սեփականատեր
