Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Place
sk: Miesto

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Score
sk: Skóre

en: Owner
sk: Vlastník

en: Members
sk: Členovia

en: Default image
sk: Predvolený obrázok
