Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Place
hi: जगह

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Score
hi: स्कोर

en: Members
hi: सदस्य

en: UUID
hi: युयुआइङी
