Opigno Learning path (3.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (43 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Send invitation
nn: Send invitasjon

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Catalog
nn: Katalog

en: Modules
nn: Modular

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Address
nn: Adresse

en: Start
nn: Byrjar

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Finished
nn: Ferdig

en: Group settings
nn: Innstillingar for gruppe

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
