Opigno Learning path (3.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (54 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: True
cy: Gwir

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Continue
cy: Parhau

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Score
cy: Sgôr

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Start
cy: Dechrau

en: Forum
cy: Fforwm

en: Close
cy: Yn agos

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Apply
cy: Ceisio

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Hide
cy: Cuddio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
