Opigno Learning path (3.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Manage
ka: მართვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Done
ka: დასრულება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Module
ka: მოდული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Results
ka: შედეგები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Hide
ka: დამალვა

en: - All -
ka: - ყველა -
