Opigno Learning path (3.0.2) - en to da translation catalogue (95 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Next
da: Næste

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Request subscription
da: Anmod om abonnement

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: True
da: Sandt

en: Catalog
da: Katalog

en: Modules
da: Moduler

en: Manage
da: Administration

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Continue
da: Fortsæt

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Done
da: Færdig

en: Page title
da: Sidetitel

en: Block
da: Blok

en: Module
da: Modul

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Score
da: Karakter

en: Published
da: Udgivet

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Authored by
da: Skrevet af

en: home
da: hjem

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Members
da: Medlemmer

en: Valid until
da: Gyldig indtil

en: Provider
da: Udbyder

en: Close
da: Luk

en: Duration
da: Varighed

en: Folder
da: Mappe

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: Share
da: Del

en: Pending
da: Afventer

en: Show
da: Vis

en: Activity
da: Aktivitet

en: Blocked
da: Blokeret

en: Results
da: Resultater

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Documents
da: Dokumenter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Finished
da: Færdig

en: Complete
da: Komplet

en: Group settings
da: Gruppeindstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: Add members
da: Tilføj medlemmer

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Hide
da: Skjul

en: Offset
da: Forskydning

en: Joined
da: Indmeldt

en: Finish
da: Afslut

en: About
da: Om

en: Started
da: Startet

en: Progress status
da: Fremdriftsstatus

en: Steps
da: Trin

en: Activities
da: Aktiviteter

en: Upload a new image
da: Upload et nyt billede

en: Created by
da: Oprettet af

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Attended
da: Deltog

en: Progress
da: Fremdrift

en: Time spent
da: Tidsforbrug

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: Learn more
da: Lær mere

en: Asc
da: Stigende

en: Open date
da: Åbningsdato

en: Hide lower priority columns
da: Skjul kolonner med lav prioritet
