Opigno Learning path (3.0.2) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Home
is: Heim

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Bólkar

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Modules
is: Mótul

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Continue
is: Halt áfram

en: All
is: Øll

en: Active
is: Virkin

en: Done
is: Liðugt

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Published
is: Útgivið

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Show
is: Vís

en: Blocked
is: Sperrað

en: Results
is: Úrslit

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Finished
is: Liðugt

en: Publish
is: Gev út

en: Unpublish
is: Tak aftur

en: Hide
is: Krógva

en: About
is: Um
