Opigno Learning path (3.0.2) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Modules
mn: Модиулууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Finished
mn: Дууссан

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Hide
mn: Нуух
