Opigno Learning path (3.0.3) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: home
br: degemer

en: About
br: Diwar-benn

en: You failed!
br: C'huitaet 'peus!

en: Total time spent
br: Hollad an amzer tremenet
