Opigno Learning path (3.0.3) - en to gl translation catalogue (75 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Send invitation
gl: Enviar un convite

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: True
gl: Verdadeiro

en: Modules
gl: Módulos

en: Manage
gl: Xestionar

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Done
gl: Feito

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Module
gl: Módulo

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Score
gl: Puntuación

en: Published
gl: Publicado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Authored by
gl: Creado por

en: Address
gl: Enderezo

en: Members
gl: Membros

en: Start
gl: Comezo

en: Forum
gl: Foro

en: Image only
gl: So imaxe

en: Provider
gl: Proveedor

en: Close
gl: Pechar

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: Show
gl: Amosar

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Results
gl: Resultados

en: Failed
gl: Fallo

en: Documents
gl: Documentos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Finished
gl: Finalizado

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add members
gl: Engadir membros

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Hide
gl: Agochar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Steps
gl: Pasos

en: Created by
gl: Creado por

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
