Opigno Learning path (3.0.4) - en to bs translation catalogue (41 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Next
bs: Sljedeći

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Catalog
bs: Katalog

en: Modules
bs: Moduli

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Authored by
bs: Napisao

en: Address
bs: Adresa

en: Members
bs: Članovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Results
bs: Rezultati

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Hide
bs: Sakrij
